فرم پیش ثبت نام

مرکز آموزش های پیش دبستانی(پژوهشکده کودکان)اختر

به خانواده اختر خوش آمدید

پژوهشکده اختر, جاییکه آرزوی هر کودک است

 

جایی که کودک با لبخند و آرامش وارد شده و شگفتی ، بازی ، شادی و آموزش آغاز میشود

 

نام کودک :

نام خانوادگی کودک:

جنسیت کودک:

تاریخ تولد کودک:

محل تولد کودک:

محل صدور شناسنامه :

کد ملی :

نام مهدکودک قبلی :

کد پستی منزل :

تلفن منزل :

آدرس دقیق منزل :

مشخصات مادر:

نام :

نام خانوادگی :

تاریخ تولد :

میزان تحصیلات :

تلفن همراه :

شغل :

آدرس دقیق و تلفن محل کار :

مشخصات پدر:

نام :

نام خانوادگی :

تاریخ تولد :

میزان تحصیلات :

تلفن همراه :

شغل :

آدرس دقیق و تلفن محل کار :

سلامت روحی و جسمی، بهداشت، تغذیه سالم، عادتهای مثبت و پرورش ریشه های شخصیتی فرزند شما؛ وظیفه و تعهد و مسئولیت اصلی ما است...

ما تمامی آموزشهای خود را از راه بازی، قصه و نمایش کار می کنیم تا در کنار کودکانی شاد، انسانهایی باایمان، خلاق، توانمند، پویا، مسئولیت پذیر،  خوش بیان، ماهر، مستقل، و باشخصیت تحویل جامعه فردا دهیم... 

تکمیل این برگه به منزله ثبت نام قطعی فرزند شما می باشد ؛ بنابراین از شما خواهشمندیم که قبل از هر گونه پرداخت وجه مبلغ شهریه یا پیش پرداخت، حتما و با دقت، فرم مربوط به قرارداد، میثاق و تعهدنامه والدین را که در صفحه بعد نوشته شده است را مطالعه فرمایید.

 

نام و نام خانوادگی تکمیل کننده فرم :   

 قرار داد ، تعهد و میثاق نامه                              

1. در سال تحصیلی 99-1400 با وجود همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و تعطیلی اکثر مدارس، موسسات آموزشی و مهدهای کودک، این مرکز (مهدکودک اختر) امسال فقط جهت استفاده والدینی که شاغل هستند ،دایر میباشد. ظرفیت کودکان بسیار محدود و تعداد آن ها بسیار تا بسیار کمتر از هر سال و همیشه است، اما همانطور که می دانید، مسئولیت و مراقبت از حفظ سلامت جسمی کودکان و بهداشت و تغذیه سالم آنها، پیچیده تر و سخت تر از هر سال میباشد که از مهمترین ،حساس ترین و اصلی ترین مسئولیتهای مدیریت، پرسنل و مربیان مرکز میباشد. تعداد کودکان بسیار کمتر از هر سال، مسئولیت نگهداری و مراقبت از آن ها بسیار سخت تر و حساس تر از هر سال و هزینه ها و تورم اقتصادی متاسفانه در سطح جهان بالاتر از همیشه میباشد...

والدینی که در چنین شرایط حساس و سخت بهداشتی و ایمنی و اقتصادی خواهان فرستادن فرزند خود به این مرکز میباشند ، نسبت به تمامی خدمات متنوع مراقبتی، بهداشتی، ایمنی، پرورشی، آموزشی، تخصصی ، مشاوره ها، چکاپ پزشکی، پیگیری ها، پشتیبانی های مدرسین و مربیان و مشاوران از طریق اپلیکیشن آگاه هستند و با این آگاهی و دانش نسبت به خدمات منحصر به فرد این مرکز، اقدام به ثبت نام فرزند خود در پژوهشکده اختر، جهت استفاده و بهره گیری از تمامی حوزه های مراقبتی، نگهداری، پرورشی و آموزشی در ابعاد مختلف زیستی،روانی،اجتماعی،جسمی،شناختی و پرورشی، همچنین بهره گیری از فرصت ها و تجارب نوین به روزترین شیوه ها کرده اند...

بنابراین اینجانب مادر/پدر در تاریخ با در نظر گرفتن شرایط خاص و حساس امسال و تمامی خدمات گفته شده و شنیده شده، همچنین سابقه درخشان نیم قرن کار و تجربه این مرکز، تغذیه سالم ،چاشت بهداشتی و کامل زیر نظر پزشک متخصص تغذیه کودکان و طب مکمل، بهداشت کامل محیط، مراقبت ها و ایمنی کامل، تجهیزات به روز و آموزش های مخصوص این  پژوهشکده، برای پرداخت مبلغ شهریه که شامل ؛ شهریه ثابت خدمات ویژه -  چاشت و سیستم تغذیه سالم اپلیکیشن آموزشهای مجازی و آنلاین می باشد، توافق و رضایت کامل دارم...  (توافق و رضایت هر دو والد-مادر و پدر، الزامی میباشد)

نام و نام خانوادگی پدر در این قسمت و ثبت نام کودک از این لحظه به بعد به منزله توافق ایشان میباشد

نام و نام خانوادگی مادر و ثبت نام کودک از این لحظه به بعد  به منزله توافق ایشان میباشد

2 ؛ اگر زمانی به هر دلیلی از جمله بیماری یا سفر و یا انتقال خانواده به شهر و کشوری دیگر، از آوردن فرزند خود به مرکز برای مدت زمانی کوتاه یا طولانی و یا همیشه منصرف شدید، حتما باید این غیبت یا انصراف را بصورت کتبی به دفتر و امور اداری مرکز اطلاع دهید... در غیر این صورت شهریه ماهیانه برای فرزند شما کماکان حساب خواهد شد .

اگر کودک سه روز از یک ماه را از مرکز استفاده کند و بقیه آن ماه غیبت داشته باشد، طبق قانون والدین باید هزینه ثابت و هزینه اپلیکیشن آنلاین آن ماه را (منهای چاشت و خدمات) بصورت کامل پرداخت کنند.(فقط هزینه چاشت و خدمات کم خواهد شد). مگر اینکه والدین بصورت کتبی در ابتدای ماه، غیبت کودک خود را عنوان کرده و اعلام انصراف کنند.( حضور کودک در 3 روز از یک ماه، به منزله پرداخت کامل شهریه آن ماه میباشد. بنابراین بهتر این است که کودکان تا حد ممکن غیبت غیر موجه نداشته باشند)

در صورت مشاهده هرگونه علائم بیماری، تب، سرماخوردگی، سرفه، حساسیت و آبریزش بینی، حتما و جدا از آوردن فرزند خود به مرکز، تا بهبود کامل و برطرف شدن علائم، خودداری فرمایید.حتی اگر والدین نیز دچار علائم وسروس یا سرماخوردگی بودند، خواهشمندیم که بخاطر حفظ سلامت سایر کودکان و پرسنل و خانواده ها، تا بهبود کامل والد و والدین، از فرستادن کودک به مرکز خودداری کنند.

پرسنل و مربیان این مرکز تعهد دارند که در دوران همه گیری ویروس کرونا از رفتن به اماکن شلوغ، مهمانی های پر جمعیت و بزرگ، سفر و غیره خودداری کرده و بخاطر حفظ سلامت جسمی کودکان شما، مرتب چکاپ شده و تست دهند و مراقب سلامت جسمی و بهداشت خود باشند. از والدین عزیز هم خواهشمندیم که جهت حفظ سلامت جسم و جان فرزند خود و سایر کودکان، خانواده ها و پرسنل این مرکز، حداقل تا عید نوروز 1400 و تا بهتر شدن اوضاع بیماری کرونا، به ما تعهد وجدانی و کتبی بدهند که تمامی موارد بهداشتی و ایمنی را رعایت کرده و به اماکن شلوغ رفت و آمد نکنند.همچنین از فرستادن کودک خود به خانه های بازی، پارک، سالن های ورزشی، مهمانی ها و غیره ... در این چند ماه (از مهر ماه تا آخر اسفند ماه) خودداری کنند .کپی رایت © 1399 . تمام حقوق قالب محفوظ است.